81 школа Київщини  отримає допомогу від ООН для забезпечення учнів гарячим харчуванням

Цьогоріч 81 школа області отримає кошти від Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme) для забезпечення учнів щоденним гарячим харчуванням.

Про це повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко.

«Сьогодні підписав відповідний договір із директором Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Метью Голлінгвортом за участі заступника Міністра освіти і науки України Андрія Сташківа. Це ще один крок, який спрямований на розширення реформи шкільного харчування», - повідомив він.

За його словами, упродовж 2023-2024 навчального року ВПП фінансуватиме 30% щоденних гарячих обідів для дітей 1-4 класів у школах Київської області. «Загалом охопимо 21 тис. учнів. Заклади освіти, які розташовані в 35 громадах області, фахівці Програми вибирали самостійно», - каже чиновник.

Київщина – перша область, яка взяла участь у пілотному проєкті Програми зі шкільного харчування. Минулого року таку допомогу вже отримали 58 шкіл на загальну суму 7,8 млн грн.

На Київщині цьогоріч на 22% зросла порівняно з минулим роком кількість учнів, які отримують безкоштовне гаряче харчування. Усього гарячими обідами в регіоні забезпечено майже 86 тис. дітей. А у 29 громадах області всі учні 1-4 класів  харчуються безкоштовно або у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

Підписуйтесь на НАВКОЛО в Фейсбук та Telegram

Оперативні новини з усіх куточків великої Київщини

Останні новини