Мощун розчищають від звалищ сміття, які утворилися через війну
![402641190_357579513596256_2516151378477951805_n.jpg](/sites/default/files/2023-11/402641190_357579513596256_2516151378477951805_n.jpg)
Гостомельська селищна військова адміністрація здійснює роботи з розчищення та вивезення звалищ будівельного сміття, що утворилися внаслідок бойових дій на території громади.
Про це повідомляє Гостомельська селищна військова адміністрація.
Спеціалісти продовжують розчищення та вивезення будівельних залишків з Садового Товариства «Пуща-Водиця» села Мощун за наступними адресами: Мощун, Садова 2, буд. 72 ; Мощун, Садова 2, буд. 77.
![](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/400833059_357579540262920_650596718430738344_n.jpg?itok=xPivYPM7)
Найближчим часом фахівці розпочнуть роботи у селищі Гостомель.
![](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/400998634_357579523596255_8734950808824267624_n.jpg?itok=rXlYrGPP)
Останні новини
10:45