На Київщині затримали «крота» російської розвідки

Ним виявився мобілізований, його затримали в одній з військових частин.

«За вказівкою російської воєнної розвідки він збирав розвіддані про дислокацію та переміщення бойових підрозділів «Гвардії наступу» МВС України. Ним виявився мобілізований до лав Національної гвардії», – йдеться в повідомленні СБУ.

Ворожі розвідники завербували агента через популярну ігрову інтернет-платформу. Співробітники СБУ затримали його на території однієї з військових частин Нацгвардії.

«Ворога цікавила інформація про місця базування загонів швидкого реагування 4-ї штурмової бригади оперативного призначення «Рубіж», – розповіли в спецслужбі.

Ці дані потрібні були окупантам для підготовки та ударів по українських об’єктах із застосуванням ракет і дронів-камікадзе.

Агентом РФ виявився місцевий житель, якого російська спецслужба залучила до співпраці ще до його мобілізації. «Завдання» зрадник почав виконувати вже після його призову до однієї з військових частин Нацгвардії.

«Збір розвідданих російський «кріт» здійснював у період, коли його залучали до охорони місць розташування військової техніки, озброєння та боєприпасів Сил оборони», – додали у відомстві.

Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 8 років тюрми.

Підписуйтесь на НАВКОЛО в Фейсбук та Telegram

Оперативні новини з усіх куточків великої Київщини

Останні новини