Наслідки негоди на Київщині: у Бучі складні погодні умови призвели до падіння дерева
![d9b357ce-0398-43bb-bef0-5e945e7d25a1.jpg](/sites/default/files/2023-11/d9b357ce-0398-43bb-bef0-5e945e7d25a1.jpg)
Складні погодні умови призвели до падіння дерева у Бучі.
Про це повідомляє Бучанська міська рада.
![](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/c3056e18-c525-4dee-a96d-a48de06b1a0b.jpg?itok=-EjOWbap)
На місці вже працюють комунальні служби міста, щоб ліквідувати небезпеку. Однак синоптики попереджають про погіршення погодних умов: очікуються снігові замети та хуртовини.
![](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-11/e524e661-702e-4f16-8d4e-697e96b6e570.jpg?itok=cQ3dpZxX)
Для ліквідації зимової негоди та забезпечення безпеки дорожнього руху, автомобільні дороги Бучанської громади з 3-ої години ночі обробляються протиожиледною сумішшю.
Водіїв просять утриматися від поїздок без нагальної потреби найближчими днями.
Останні новини
10:45