З 1 жовтня водії мають вмикати ближнє світло фар поза населеними пунктами
![3032795-z-1-travnya-vmikati-blizhne-svitlo-far-poza-mistom-ne-obovyazkovo.jpeg](/sites/default/files/2023-09/3032795-z-1-travnya-vmikati-blizhne-svitlo-far-poza-mistom-ne-obovyazkovo.jpeg)
З 1 жовтня по 1 травня, згідно Правил дорожнього руху, потрібно вмикати ближнє світло фар поза населеними пунктами у будь-який час доби.
Про це нагадує пресслужба Бучанської міської ради.
Зазначається, що восени дні стають коротшими, а погодні умови можуть зменшити видимість. Вмикання світла фар забезпечує безпеку для вас та інших учасників руху. Це допоможе уникнути небезпеки на дорозі та аварійних ситуацій.
Нагадаємо, що згідно з пунктом 9.8 Правил дорожнього руху, за межами населених пунктів денні ходові вогні або ближнє світло фар мають бути увімкнені з 1 жовтня по 1 травня в будь-який час доби.
Останні новини
10:45