Яка помилка під час дієти не дозволяє схуднути

Можна ретельно дотримуватися дієти, але сантиметри на талії нікуди не діваються. Скоріш за все, ваші зусилля зводить нанівець цукор, який ви вживаєте несвідомо. 

Нездоровий інгредієнт у «здорових» продуктах 

Той, хто дотримується дієти, старанно намагається уникати ласощів: випічки, цукерок, шоколаду, варення тощо. Перш за все, через цукор, який не дозволяє худнути і завдає шкоди здоров’ю. Однак проблема тому, що він ховається в багатьох інших продуктах, які не викликають у нас підозри, пише The Mirror.  

Часто цукор входить навіть до складу продуктів, які продаються як дієтичні або рекомендовані для людей, що займаються фітнесом (наприклад, злакові батончики). Зважаючи на багатообіцяючу назву, мало хто цікавиться їхнім складом. Таким чином можна, не підозрюючи того, на одних тільки «здорових» продуктах отримати добову норму цукру.

Це сприяє накопиченню жиру в організмі, що зосереджується він перш за все в районі живота. Такий жир гальмує обмін речовин і негативно впливає на здоров’я серцево-судинної системи, підвищуючи ризик інсульту та діабету.

Де ховається цукор

Приховані цукри найчастіше зустрічаються в кетчупах, соусах, салатних заправках, мюслі, хлібо-булочних виробах (навіть несолодких), панірувальних сухарях і навіть в ковбасних виробах.

Як мінімізувати потрапляння цукрів в організм 

Щоб уникнути цукру, експерти радять детально вивчати етикетки. І не забувати, що його замінники – фруктоза, сахароза, кленовий та фініковий сиропи, патока – теж не на користь фігурі.

Щоб приховати наявність цукру в продукті, виробники часто вказують і інші еквівалентні інгредієнти: ячмінний солод, кукурудзяний підсолоджувач, мальтодекстрин, мальтозу тощо. Причому чим вище у списку знаходиться інгредієнт, тим більше його в продукті.

Підписуйтесь на НАВКОЛО в Фейсбук та Telegram

Оперативні новини з усіх куточків великої Київщини